۷ چیز که باید در یک رابطه عشقی داشته باشید

439
graphicstock.com

۷ چیز که باید در یک رابطه عشقی داشته باشید

نشانه های رابطه عاطفی ماندگار !

رابطه های عاطفی زیادی تشکیل می شود که بعد از مدتی به جدایی و اختلاف می انجامد . پس لازم است از خود بپرسیم رابطه عاشقانه ما ادامه پیدا می کند و یا به جدایی می رسد ؟ چطور می توانیم ادعا کنیم رابطه مان ایده آل است و نیمه گمشده خود را پیدا کرده ایم ؟

اگر در رابطه تان دچار تردید شده اید ، نشانه های عشق واقعی و پایدار را بخوانید تا بتوانید وضعیت رابطه تان را مورد ارزیابی قرار دهید . همیشه با عشق تان می مانید اگر …

هر دویتان برای حل مشکلات تلاش می کنید

در هر رابطه ای اختلاف وجود دارد ، اما برخورد با مشکلات و نحوه رفع آنها متفاوت است . اگر نمی خواهید اختلافات تان کهنه شود و هر دو برای رفع آنها تلاش می کنید ، باید به پایدار بودن رابطه تان امیدوار باشید .

- Advertisement -

با سکوت طرف مقابل مشکل ندارید

دو طرف در یک رابطه ماندگار و پایدار نیازی به صحبت های بی معنی ندارند و گاهی سکوت می کنند . البته منظور از سکوت ، سکوت تلخ با جو سرد نیست . بلکه سکوتی حاکم از آرامش که نیازی به پر کردن توسط کلمات ندارد .

برای هم جذابیت ظاهری دارید

اگر در کنار طرف مقابل احساس غرور و اعتماد به نفس می کنید ، این احساس دوطرفه است و باید به ادامه رابطه امیدوار باشید . جذابیت ظاهری میان زوجین و صمیمیتی که در پی آن بوجود می آید بخشی از روند شکل گیری یک رابطه پایدار و قوی است .

رابطه تان شاد و سرگرم کننده است

خنده و شادی تاثیر فوق العاده ای روی سلامت جسم و روح تان دارد . اگر با طرف مقابل تان می خندید ، نشانه بسیار خوبی از دوام و رضایت در رابطه است . هیچ فردی دوست ندارد در یک رابطه سرد و یکنواخت زندگی کند .

رابطه را به هرچیزی ترجیح می دهید

اگر مدت زیادی با هم بوده اید و این رابطه را با اهمیت و از اصلی ترین اولویت های زندگی تان می دانید ، باید به پایداری و ثابت رابطه امیدوار باشید .

آرزوهای یکسانی دارید

وقتی اهداف و آرزوهای مشابه دارید و آن را با همدیگر در میان می گذارید ، نشانه بسیار خوبی است . شما تیمی هستید که برای رسیدن به موفقیت به اهداف مشترک نیاز دارد . هر دوی شما در این تیم نقش خود را ایفا می کنید و به این صورت رسیدن به هدف نهایی و مشترک امکان پذیر می شود .

به همدیگر اهمیت می دهید

در رابطه پایدار و واقعی لحظات سخت و ناخوش وجود دارد . مراقبت و توجه دو طرفه به یکدیگر از نشانه های مهمی است که باعث پایداری رابطه می شود و سبب می شود بتوانید لحظات تلخ زندگی را راحت تر طی کنید . توجه ، مراقبت ، احترام و حمایت به یکدیگر نشانه یک عشق واقعی است .

ما را به من ترجیح می دهید

توجه و فردیت به خود در زندگی بسیار ارزشمند است . اگر فقط خودتان را در اولویت قرار می دهید نباید انتظار یک رابطه پابرجا را داشته باشید . در واقع عشق توافقی دوطرفه است که رابطه را در اولویت قرار می دهد و باعث می شود رابطه پایدار بماند .

مورد تایید خانواده و دوستان هستید

گاهی نظر خانواده و دوستان درباره طرف مقابل اهمیت دارد . البته این مساله در جوانی اهمیت کمتری دارد اما وقتی سن بالا می رود آرام آرام درک می کنیم که آنها تنها صلاح و مصلحت ما را می خواهند . با این حال نباید فقط به خاطر جلب رضایت خانواده و اطرافیان در رابطه بمانید و آن را حفظ کنید .

پس تایید خانواده و دوستان می تواند نشانه یک رابطه خوب و عاقلانه باشد .

برای طرف مقابل حریم شخصی قائل می شوید

اگر با وجود صمیمیت و نزدیکی زیادی که با هم دارید ، برای همدیگر حریم شخصی قائل می شوید ، از نشانه های یک رابطه قوی و عشق واقعی است . هر فردی گاهی به زمان و فضای شخصی محتاج است و این از موارد مهمی است که باعث ماندگاری رابطه می شود

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید