طالع بینی شناخت معشوق ؛متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه چه توقعی از شریک عشقی خود دارند؟

16735

طالع بینی شناخت معشوق ؛متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه چه توقعی از شریک عشقی خود دارند؟

روابط بسیار پیچیده هستند و اولین چیزی که نیاز دارید این است که نیازها و خواسته های خودتان را هم به اندازه همسرتان بشناسید تا همه چیز هماهنگ و متعادل پیش برود. یکی از جاهایی که می توانید در آن به دنبال راه هایی برای یک شریک خوب بودن باشید در نشانه های طالع بینی است.

در مطلب زیر نشانه ماه تولد شریک عشقی تان را پیدا کنید و با درک ویژگی های آن ها رابطه بهتری با آن ها ایجاد کنید.

فروردین (حمل)

فروردینی ها انسان های صادق و درستی هستند و برای صداقت ارزش زیادی قائل هستند. پس از شما می خواهند که با آن ها روراست باشید. فروردینی ها از کسانی که طفره می روند و مسائلی که اهمیت چندانی ندارند را کش می دهند بیزارند. آن ها به فردی مستقل و پرانگیزه نیاز دارند که توجهشان را جلب کند. اگر انسان کسل کننده ای باشید برای آن ها هیچ جذابیتی ندارید.

- Advertisement -

اردیبهشت (ثور)

اردیبهشتی ها از کسانی که سفره دلشان را برای همه باز می کنند خوششان نمی آید. اگر مشکل بزرگی داشته باشند آن را در دل خودشان نگه می دارند و وانمود می کنند که همه چیز عالی است. اردیبهشتی ها به شخصی نیاز دارند که با آن ها همکاری کند. شخصی که به او کمک کند احساسش را ابراز کند و برای شناختن او تلاش کند.

خرداد (جوزا)

متولدین خرداد علایق متفاوتی دارند. آن ها عاشق مشغول شدن به زندگی شان هستند و عاشق هیجان. آن ها به شخصی نیاز دارند که هیجاناتی را برایشان ایجاد کند که در جای دیگر نمی توانند آن را پیدا کنند. خردادی ها شریکی می خواهند که لبخند به لبانشان بیاورد و عاشق ماجراجویی باشد.

تیر (سرطان)

تیر ماهی ها دنیای شان را به شریک زندگی خود می بخشند و هر چیزی که باعث خوشحالی او شود. اما در پشت این مهربانی های عمیق یک انتظار بزرگ وجود دارد و آن هم این است که از همسرشان می خواهند همانطوری رفتار کند که برای او ایده آل است. آن ها تمام وجودشان را در رابطه می گذارند و در مقابل از شریک زندگی خود هم می خواهند درست مثل آن ها رفتار کند.

مرداد (اسد)

با اعتماد به نفس و سبکبار. مرداد ماهی ها به دنبال شریکی هستند که نه تنها باعث پس رفت آن ها نشده بلکه به پشرفت شان کمک کند. آن ها کوچک ترین علاقه ای به بازی ندارند. مردادی ها به دنبال فردی هستند که درست مثل خودشان باشد. شخصی که تردید در کارهایش نداشته باشد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشد. آن ها کوچک ترین علاقه ای به انسان های متزلزل ندارند.

شهریور (سنبله)

شهریوری ها علیرغم این که انسان های تحلیل گر و منطقی هستند بسیار احساساتی هم هستند ولی به کسی اجازه کشف این ویژگی خود را نمی دهند. آن ها بین واکنش های عاطفی و عقلانی تعادل برقرار می کنند و به شریکی نیاز دارند که مانند خودشان این تعادل را در زندگی ایجاد کند. پس در رابطه با هر موضوعی هم در سطح عاطفی و هم در سطح عقلانی با او صحبت کنید.

مهر (میزان)

متولدین ماه مهر تلاش می کنند که احساس مثبتی نسبت به خودشان داشته باشند و بیشتر تمرکزشان روی ایجاد آرامش ذهن برای خودشان است. اگر احساس کنند که شما خطری برای آرامشش هستید مدت زیادی با او نخواهید ماند. آن ها انسان های منصفی هستند و از شما هم می خواهند درست مثل خودشان منصف باشید.

آبان (عقرب)

آبانی ها به راحتی به کسی اعتماد نمی کنند تا زمانی که به آن ها ثابت شود که شخص مقابل فرد قابل اعتمادی است. اگر قرار است با یک آبانی وارد رابطه شوید سعی کنید اعتمادش را جلب کنید تا در کنار شما احساس آرامش داشته باشد. آن ها دوست دارند احساس دوست داشتنی بودن بکنند و علاقه زیادی به انسان های مهربان دارند و به دنبال شریکی مثل خودشان هستند.

آذر (قوس)

آذر ماهی ها انسان های شوخ و بسیار بازیگوشی هستند. آن ها عاشق ماجراجویی هستند و علاقه زیادی به بحث های فلسفی و شوخی های کنایه دار دارند. این ها کسانی هستند که حس شگفتی به دنیا دارند. آذر ماهی ها به شریکی نیاز دارند که هم کمی آن ها واقع بین کند و هم حس ماجراجویانه اش را برطرف کند.

دی (جدی)

دی ماهی ها افرادی سخت کوش و با انگیزه هستند و در شریک خود هم به دنبال این ویژگی ها هستند. آن ها دوست دارند با کسی باشند که می تواند به خودش تکیه کند و در لحظه زندگی کند. درست است که دی ماهی ها زیاد کار می کنند اما این را هم می دانند که زندگی فقط کار نیست. آن ها به شخصی نیاز دارند که هر لحظه بتواند او را از این شرایط کاری بیرون بیاورد و لحظات خوبی را درکنارش داشته باشد.

بهمن (دلو)

متولدین بهمن انسان های پیچیده ای هستند و برای هیجان زندگی، زندگی می کنند. آن ها تا زمانی که شخصی به نظرشان خاص نیاید با او وارد رابطه نمی شوند. بهمن ماهی ها می دانند از زندگی چه می خواهند. یک زندگی پر ماجرا. آن ها عاشق سفرهای پر مخاطره هستند. یک بهمنی پر از عشق و احساس است اما به سختی می تواند آن را برای کسی ابراز کند.

اسفند (حوت)

متولدین اسفند انسان های بسیار حساس و رمانتیک هستند. در شروع رابطه کاری کنید که با شما احساس امنیت کند و بتواند بدون هیچ ترسی با شما راحت باشد. وقتی یک اسفندماهی شما را می پذیرد از عشق و محبت خود دریغ نمی کند. بهترین شریک برای یک اسفندماهی شخصی است که با او صمیمیت داشته باشد و به او در جهت رسیدن به اهداف و آرزوهایش کمک کند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید